Müdürün Mesajı

 

Sevgili öğrenciler,

Yeni bir eğitim ve öğretim yılına hep beraber başlıyoruz. Afyon Kocatepe Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu bünyesindeki tüm akademik ve idari personel, sizlerin huzurlu, mutlu ve rahat bir eğitim almanız için yoğun bir çalışma yürütmüştür. Size verilmiş olan Öğrenci Rehberi bu çalışmanın bir ürünüdür. Yüksekokulumuzun fiziki yapısı ile ilgili sorunlar rektörlüğümüzün ilgili birimleri ile görüşülerek çözüm yoluna girmiştir. Eğitim öğretim dönemi boyunca, gerek derslerle ilgili, gerekse de fiziki koşullarla ilgili olarak her türlü şikâyet tarafımızdan dikkatle değerlendirmeye alınacaktır.

Sevgili öğrenciler,

Misyonumuz, insana saygı ve hizmeti temel alan, her biri kendi alanında iyi yetişmiş, milli ve manevi değerlerimize saygılı, çağa uygun, aşırılıktan uzak bireyler yetiştirmektir. Bu kapsamda, mutlaka çok çalışkan olmalısınız. Çok ve devamlı okumalı, mesleki literatürü yakından takip etmelisiniz. Bilgisayarı ve interneti çok iyi kullanmalı, en az bir yabancı dili öğrenmelisiniz. Her şeyin en iyisini ve en güzelini yapmaya çalışmalısınız.

Üniversitemizin size sunduğu imkanlardan faydalanmalısınız. Öğrenci kulüplerine üye olmalı, sosyal ve kültürel çalışmaların içinde olmalısınz. Danışman öğretim üyelerinizle devamlı irtibat halinde olmalı, üniversite ile olan bağınızı hiçbir zaman koparmamalısınız. Haklarınızı ve sorumluluklarınızı iyi bilmelisiniz. Enerjinizi ayrışma değil, birlikte çalışma prensibine göre kullanmalısınız.

Hep beraber başarılı bir dönem geçirmemiz  dileğiyle..

 

edevlet-ogrenci-belgesi-sorgulama  akueposta  obs